Az idei Szent Száva-ünnepség témája maga az ünnep, mint a szerb kultúra hagyományeleme, mint rítus, mint szokás, mint ima, mint kultúrtörténet, mint szellemi összetartozás és örökség. Amikor a Szent Száva-ünnepről beszélünk, nem hagyhatjuk ki Szent Száva személyét sem, miközben megemlékezünk jelentős szerepéről a szellemi kultúra megalapozásáról és fejlesztéséről. Miközben hálásak vagyunk, hogy az ő neve a mai napig arra késztet bennünket, hogy összegyűljünk, egységessé tesz és bátorít bennünket az oktatói munkánk során.

A Kolo srpskih sestara egyesület az idén megjutalmazta Igor Bedićet, akinek ezúttal is gratulálunk.

Kedves tanulók, tisztelt és elkötelezett tanárok, gratulálunk az iskolák ünnepe alkalmából!

Az alábbi linken megtekinthetik a Szent Száva-ünnepségünket.

Maja Rodić, tanár