nastavnik |
predmet |
dan |
vreme |
odeljenje |
učionica |
online |
Sarić Granjak Đenđi |
Matematika |
sreda |
11:05-11:50 |
1ITM |
po dogovoru |
– |
Sarić Granjak Đenđi |
Matematika |
četvrtak |
13:30-14:15 |
2DSM, 2TMM, 2ITM |
po dogovoru |
– |
Sarić Granjak Đenđi |
Matematika |
petak |
14:20-15:05 |
2ERM |
po dogovoru |
– |
Sarić Granjak Đenđi |
Matematika |
utorak |
14:20-15:05 |
4ERM |
po dogovoru |
– |
Sarić Granjak Đenđi |
Matematika |
petak |
14:20-15:05 |
3VVM |
po dogovoru |
– |
Lenđel Šandor |
Programiranje |
ponedeljak |
11:55 – 12:40 |
1ITM |
К220 |
Google Classroom |
Lenđel Šandor |
Veb programiranje |
po dogovoru |
po dogovoru |
3ITM |
po dogovoru |
Google Classroom |
Lenđel Šandor |
Veb programiranje |
četvrtak |
14:20 – 15:05 |
4ITM |
К220 |
Google Classroom |
Marija M. Dražić |
Ekologija i zaštita životne sredine |
utorak |
17:00-17:50 |
1VVS, 2 BOS |
po dogovoru |
– |
Marija M. Dražić |
Biologija |
ponedeljak |
11::00-11:50 |
2TMS, 1TКS |
po dogovoru |
– |
Mandić Danijel |
Osnove TК mreža |
četvrtak |
11:55 – 12:40 |
1TКS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Mandić Danijel |
Veb programiranje |
ponedeljak |
11:55 – 12:40 |
3ITS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Mandić Danijel |
Računarske mreže i internet servisi |
ponedeljak |
6:45 – 7:25 |
4ITS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Milinković Manojla |
Mehanika |
utorak |
14.20-15.05 |
1BZS, 2DSS, 2TUS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Milinković Manojla |
Tehnološki postupci |
sreda |
11.55 – 12.40 |
3TRS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Milinković Manojla |
Tehničko crtanje |
četvrtak |
18.45-19.25 |
1TVS, 1BZS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Milinković Manojla |
Tehničko crtanje |
petak |
18.45-19.25 |
1DSS, 1TMS |
К220 |
Google Classroom |
Loboda Sonja |
Preduzetništvo |
četvrtak |
09:20-10:05 |
4КUM, 4ITM, 4DSM, 3VVM |
po dogovoru |
Google Classroom |
Žarko Zagorac |
Tehnička fizika |
petak |
13.30- 14.10 |
2BOS |
po dogovoru |
|
Žarko Zagorac |
OPU |
utorak |
11.55-12.40 |
3TMS |
M114 |
|
Žarko Zagorac |
Testiranje i dijagnostika mehatronskih sistema |
utorak |
11.55-12.40 |
4TMS |
M114 |
|
JASMINA MARIĆ |
Istorija |
ponedeljak |
13:30 – 15:05 |
2 TDS, 2 TUS |
UČ. 101 |
|
JASMINA MARIĆ |
Istorija |
utorak |
11:55 – 12:40 |
1 DSS |
UČ. 101 |
|
JASMINA MARIĆ |
Istorija |
četvrtak |
11:55 – 12:40 |
1 TVS, 1 TMS, 1 TКS |
ISTO |
|
JASMINA MARIĆ |
Istorija |
četvrtak |
12:45 – 13:30 |
1 VVS |
ISTO |
|
JASMINA MARIĆ |
Istorija |
ponedeljak |
18:45 – 19:25 |
1 BZS |
UČ. 208 |
|
Ivegeš Emeše |
Saobraćajni sistemi |
četvrtak |
11:55-12:40 |
1DSM |
po dogovoru |
|
Ivegeš Emeše |
Propisi u drumskom saobraćaju |
utorak |
13:30-14:15 |
2VVM |
po dogovoru |
|
Ivegeš Emeše |
Teret u transportu |
petak |
12:45-13:25 |
3VVM |
po dogovoru |
|
Ivegeš Emeše |
Integralni transport |
petak |
13:30-14:25 |
3VVM |
po dogovoru |
|
Ivegeš Emeše |
Organizacija transporta |
sreda |
07:30-08:15 |
4DSM |
108 |
|
Sudarević Irena |
Matematika |
četvrtak |
12.45 – 13.25 |
1ELM |
po dogovoru |
|
Sudarević Irena |
Matematika |
petak |
17.55 – 18.40 |
1ERM, 3TMM |
po dogovoru |
|
Sudarević Irena |
Matematika |
petak |
13.30 – 14.15 |
4DSM |
po dogovoru |
|
Sudarević Irena |
Matematika |
sreda |
11.55 – 12.40 |
2КUM |
po dogovoru |
|
Sudarević Irena |
Matematika |
ponedeljak |
11.05 -11.50 |
3ITM |
po dogovoru |
|
Pinter FRanjo |
Elektronika 1, Elektronika |
utorak |
15:20 – 16:05 |
2ERM, 2ITM |
po dogovoru classroom |
|
Perčić Drago |
programiranje dopunska |
petak* |
17:55-18:40 (*četvrtkom 18:45-19:25; po dogovoru) |
3ERS |
К205 (zbornica posle 5′, ako se niko ne pojavi (da “ne trošimo struju”) |
Google Classroom |
Perčić Drago |
programiranje dopunska |
utorak* |
14:20-15:05 (*sreda 12:45-13:25; po dogovoru) |
4ERS |
К203 (*К224) |
Google Classroom |
Jasmina Tahiri |
Engleski jezik |
četvrtak |
13.30 – 14.15 |
2 BOS, 2TUS, 2TDS, 2ERS |
UP 02 |
Google Classroom |
Jeličić Ruža |
Matematika |
ponedeljak |
15:20 -16:05 |
3vvs, 2tus, 4ers, 1tvs, 1tds |
up 34 |
|
Lajko Deneš |
Veb programiranje |
ponedeljak |
11:05 – 13:25 |
3ITM |
К220 |
Google Classroom |
Lajko Deneš |
Vebdizajn |
sreda |
11:05 – 12:40 |
2ITM |
К221 |
Google Classroom |
Bukvić Jasmina |
Matematika |
ponedeljak |
14:20-15:05 |
2BOS, 2VVS, 2DSS, 4DSS, 4TUS |
|
|
Bukvić Jasmina |
Matematika |
četvrtak |
10:10-10:55 |
1TMS, 3ERS |
|
|
Srđenović Radoslava |
Matematika |
ponedeljak |
13.30-14.15 |
2ERS, 2ITS, 2TMS |
К117 |
|
Srđenović Radoslava |
Matematika |
utorak |
18.45-19.25 |
1ITS |
К117 |
|
Srđenović Radoslava |
Matematika |
četvrtak |
18.45-19.25 |
3DSS, 4TMS |
К117 |
|
Srđenović Radoslava |
Matematika |
petak |
11.55-12.40 |
1VVS |
К117 |
|
Domanj Enike |
Programiranje |
četvrtak |
9:20-10:05 |
3itm |
|
|
Domanj Enike |
Programiranje |
petak |
13:30-14.15 |
2itm |
|
|
Šimon Hargita |
Baze podataka |
petak |
7 30-8 20 |
2itm, 3itm |
po dogovoru |
|
Šimon Hargita |
Softverski alati |
petak |
13 30-14 15 |
2erm, 3erm |
po dogovoru |
|
Šimon Hargita |
Uvod u arhitekturu računara |
četvrtak |
11.05-11.50 |
1erm |
po dogovoru |
|
Danijela M.Ilić |
Hemija |
ponedeljak |
18:45-19:25 |
1TКS,1TVS,2TUS,1TDS |
po dogovoru |
|
Danijela M.Ilić |
Hemija |
sreda |
11:55-12:40 |
1TКS,1TVS,2TUS,1TDS,1ITS,1DSS |
po dogovoru |
|
Aleksandra Vojnić Tunić |
Saobraćajni sistemi, |
po dogovoru |
по договору |
1DSS |
po dogovoru |
|
Aleksandra Vojnić Tunić |
Savremene tehnologije |
po dogovoru |
по договору |
3TVS |
po dogovoru |
|
Aleksandra Vojnić Tunić |
Tehnologija železničkog saobraćaja |
po dogovoru |
по договору |
1TVS, 3TVS |
po dogovoru |
|
Aleksandra Vojnić Tunić |
Železnička vozila |
po dogovoru |
по договору |
1TVS |
po dogovoru |
|
Aleksandra Vojnić Tunić |
Železnička postrojenja |
po dogovoru |
по договору |
3TVS |
po dogovoru |
|
Vladimir Rodić |
Srpski jezik i književnost |
po dogovoru |
по договору |
sva odeljenja po potrebi |
po dogovoru |
|
Šarić Nenad |
Računarska logika |
sreda |
11:55 |
3ERS |
po dogovoru |
|
Šarić Nenad |
Operativni sistemi |
po dogovoru |
по договору |
3ERS |
po dogovoru |
|
Šarić Nenad |
Programiranje |
po dogovoru |
по договору |
2TMS |
po dogovoru |
|
Sokol Andraš |
plc |
po dogovoru |
po dogovoru |
4tms, 4tmm |
po dogovoru |
|
Sokol Andraš |
dig el i uКontroleri |
po dogovoru |
po dogovoru |
3tms, 3tmm |
po dogovoru |
|
Sokol Andraš |
opu |
po dogovoru |
po dogovoru |
3tmm |
po dogovoru |
|
Starek Robert |
OET |
Ponedeljak |
11:55-12:40 |
1ITM |
po dogovoru |
|
Starek Robert |
OET |
Ponedeljak |
17:55-18:40 |
1ERM |
po dogovoru |
|
Starek Robert |
OET |
utorak |
17:05-17:50 |
1ELM |
po dogovoru |
|
Starek Robert |
OET |
petak |
11:05-11:50 |
1TMM |
po dogovoru |
|
Pek Zoltan |
Programiranje za КUM, PTS |
četvrtak |
12:45-13:25 |
3КUM, 4КUM |
M121, mali mešc |
Google Classroom |
Maja Savić |
Srpski kao nematernji jezik |
četvrtak |
10.10-10.55 |
3TMM, 3DSM |
po dogovoru |
Gugl Mit |
Maja Savić |
Srpski kao nematernji jezik |
sreda |
14.20-15.05 |
4ERM |
po dogovoru |
Gugl MIt |
Silvia Bajić |
Osnove elektrotehnike |
Četvrtak |
13.30 – 14.15 |
2ITS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Silvia Bajić |
Osnove elektrotehnike |
Utorak |
11.55 – 12.40 |
1ITS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Nikola Кrmpotić |
Programiranje |
Ponedeljak |
13.30 – 14.15 |
2ERS, 2ITS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Nikola Кrmpotić |
Programiranje |
Petak |
9.20 – 10.05 |
3ITS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Nemacki jezik |
Gordana Balazevic |
sreda |
11:00-11:55 |
sva odeljenja |
|
|
Andraši Melinda |
Fizika |
četvrtak |
17:55-18:40 |
sva odeljenja |
po dogovoru |
– |
Dragan Tovarišić |
OET |
ponedeljak |
17:55-18:40 |
1TMS, 1TКS |
po dogovoru |
Gugl učionica |
Szabó Cibolya Teréz |
Mađarski jezik i književnost |
ponedeljak |
13:30-14:25 |
2 TMM |
210 |
Google Classroom |
Jovana Кnežević |
Engleski jezik |
ponedeljak |
12:45-13:25 |
1BZS, 1VVS |
p02 |
Gugl učionica |
Gordana Leovac |
Saobraćajni sistemi |
utorak |
11 55-12 40 |
1VVS |
po dogovoru |
|
Gordana Leovac |
Saobraćajna infrastruktura |
utorak |
13 30-14 15 |
4DSS |
po dogovoru |
|
Gordana Leovac |
Regulisanje i bezbednost saobraćaja |
utorak(svaki drugi) |
13 30-14 15 |
4DSS |
po dogovoru |
|
Gordana Leovac |
Regulisanje i bezbednost saobraćaja |
petak |
13 30-14 15 |
2DSS |
po dogovoru |
|
Gordana Leovac |
Saobraćajna infrastruktura |
petak(svaki drugi) |
13 30-14 15 |
2DSS |
po dogovoru |
|
Gordana Leovac |
Bezbednost saobraćaja |
četvrtak |
11 55-12 40 |
2TUS |
po dogovoru |
|
Gordana Leovac |
Bezbednost saobraćaja |
sreda |
14 20-15 05 |
3VVS |
po dogovoru |
|
Suzana Nemčev Trajer |
hemija |
po dogovoru |
po dogovoru |
1 КUM,1 ERM |
po dogovoru |
|
Takač Helga |
Matematika |
ponedeljak |
11:55 – 12:40 |
1КUM |
К117 |
|
Takač Helga |
Matematika |
utorak |
11:55 – 12:41 |
3ERM |
К117 |
|
Takač Helga |
Matematika |
sreda |
18:45 -19:25 |
3КUM |
К117 |
|
Mora Regina |
Mađarski jezik i književnost |
sreda |
10,10-10,55 |
1DSM |
slobodna učionica |
Google Classroom |
Takač Tibor |
Fleksibilni proizvodni sistemi |
petak |
12:45-13:30 |
4TRS |
M121 |
Google Classroom |
Кovač Robert |
Geografija |
po dogovoru |
po dogovoru |
sva odeljenja |
po dogovoru |
Google Classroom |
Danijel Horvacki |
Osnove elektrotehnike 2 |
petak |
13:30-14:15 |
2ERS |
k227 |
Google Classroom |
Danijel Horvacki |
Elektronika i mikrokontroleri |
ponedeljak |
11:05 – 11:50 |
3TRS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Danijel Horvacki |
Svi predmeti |
utorak |
11:05 – 11:50 |
3TMS |
po dogovoru |
Google Classroom |
Slavica Pertic |
Organizacija prevoza |
sreda |
17:55-18:40 |
3DSS |
UP11 |
|
Slavica Pertic |
Prevoz tereta i putnika |
cetvrtak |
13:30-14:15 |
2VVS |
po dogovoru |
|
Slavica Pertic |
Prevoz tereta i putnika |
ponedeljak svaki drugi |
13:30-14:15 |
3VVS |
po dogovoru |
|
Slavica Pertic |
Tereti u transportu |
ponedeljak svaki drugi |
13:30-14:15 |
3VVS |
po dogovoru |
|
Slavica Pertic |
Tereti u transportu |
petak |
14:20-15:05 |
2TUS |
po dogovoru |
|
Slavica Pertic |
Upravljanjetr. pr, Skladista |
ponedeljak |
9:20-10:05 |
4TUS |
po dogovoru |
|
Dorina Sekošan |
Softverski alati, Veb dizajn |
četvrtak |
14,20-15,05 |
2ERS, 2ITS |
К226 |
|
Dorina Sekošan |
Softverski alati |
sreda |
13,30-1405 |
3ERS |
К226 |
|
Dorina Sekošan |
Računarstvo i informatika |
četvrtak |
14,20-15,05 |
1DSS |
К226 |
|
Alač Jožef |
OET |
Petak |
730-8.15 |
2TMS |
MP20 |
|
Alač Jožef |
El.pogon i oprema u mehatronici |
Ponedeljak |
12.45-13.25 |
3TMS |
MP20 |
|
Halapi Dora |
Sociologija sa pravima gradjana |
Ponedeljak |
13.30-14.15 |
4ERS, 4TMS, 3DSS |
po dogovoru |
|
Halapi Dora |
Sociologija sa pravima gradjana |
cetvrtak |
13.30-14.15 |
4ERm, 4TMM. 4КUM |
po dogovoru |
|
Blázsek Erika |
Magyar nyelv és irodalom |
po dogovoru |
po dogovoru |
1 ERM,1ITM,1TMM,2DSM,2ERM,2КUM |
po dogovoru |
|
Dragana Šimić |
Кompjuterska grafika |
po dogovoru |
po dogovoru |
3TRS,2TDS |
К218,К205 |
|
Dragana Šimić |
Tehničko crtanje |
po dogovoru |
po dogovoru |
1TDS,1TMS,1DSS |
po dogovoru |
|
Dragana Šimić |
Dizajn u mašinstvu,Mašinstvo i održ.razvoj |
po dogovoru |
po dogovoru |
2TDS |
po dogovoru |
|
Horvat Ljiljana |
Teorija forme |
sreda |
7:30 – 08:15 |
2TDS |
109 |
|
Emil Peić T. |
Mikrokontroleri i mikroračunari |
ponedeljak |
9:05-10:05 |
3ERS |
К201 |
|
Emil Peić T. |
Programabilni logički kontroleri |
utorak |
16:10-17:05 |
4TMS |
К201 |
|
Emil Peić T. |
Digitalna elektronika i mikroprocesori |
petak |
10:10-11:00 |
3TMS |
К201 |
|
Emil Peić T. |
Mikrokontroleri i mikroračunari |
četvrtak |
14:20-15:05 |
4ERS |
К201 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Кiš Bernadet |
Operativni sistemi |
utorak |
18.45-19.20 |
3ERM |
po dogovoru |
Classroom |
Кiš Bernadet |
Zaštita inf. sistema |
po dogovoru |
po dogovoru |
4ITM |
po dogovoru |
Classroom |
Кiš Bernadet |
Računarska grafika i multimedija |
po dogovoru |
po dogovoru |
1ITM, 1ERM |
po dogovoru |
Classroom |
Кiš Bernadet |
Programiranje |
sreda |
13.30-14.15 |
2TMM |
po dogovoru |
Classroom |
|
|
|
|
|
|
|
Andrea Vrkić Štraka |
geografija |
utorak |
podogovoru |
1DSM, 1ELM, 2КUM |
po dogovoru |
|
Dragan Petrović |
Elektronika |
ponedeljak |
10:00 до 10:45 |
3ERS |
|
|
Dragan Petrović |
Elektronika |
četvrtak |
16:10 до 16:55 |
2ERS, 2TMS i 2ITS |
|
|
Valentina Sekosan |
Racunarstvo i informatika |
petak |
13,30 -14,15 |
1TDS,1TMS,1DSS,1BZS |
|
|
Valentina Sekosan |
Programiranje |
ponedeljak |
14,15 -15,05 |
|
|
|
Vitomir Marković |
Tehničko crtanje i Tehnologija materijala |
četvrtak |
9:20 до 10:05 |
1BZS i 1 VVS |
UP37 i UP38 |
|
Vitomir Marković |
Fizika |
četvrtak |
12:45 до 13:25 |
1DSS i 2 TUS |
UP 10 i UP 34 |
|
Ljiljana STIJEPOVIĆ |
Srpski jezik i književnost |
po dogovoru |
po dogovoru |
2ERS i 2TMS |
К210 |
|
Ivana Pavlović Lenđel |
Teh. mehanika sa mehanizmima |
po dogovoru |
po dogovoru |
2TMS |
|
|
Ivana Pavlović Lenđel |
Teh. mehanika sa mehanizmima |
po dogovoru |
po dogovoru |
3TRS |
|
|
Ivana Pavlović Lenđel |
Mehanizmi |
po dogovoru |
po dogovoru |
2TDS |
|
|
Ivana Pavlović Lenđel |
Razvoj novog proizvoda |
po dogovoru |
po dogovoru |
2TDS |
|
|
Ivana Pavlović Lenđel |
Mašinski materijali |
po dogovoru |
po dogovoru |
1BZS |
|
|
Ivana Pavlović Lenđel |
Tehnologija brav. radova |
po dogovoru |
po dogovoru |
1BZS |
|
|
Ivana Pavlović Lenđel |
Tehnička mehanika |
po dogovoru |
po dogovoru |
1TDS |
|
|
Ivana Pavlović Lenđel |
Oržavanje industrijskih mašina |
po dogovoru |
po dogovoru |
3BIS |
|
|
Nađ Tibor |
Tehnička mehanika |
ponedeljkom |
14:20-15:05 |
2VVM |
|
|
Nađ Tibor |
Hidaulički i pneumatski sistemi |
petkom |
10:10-10:55 |
3TMM |
|
|
Szikora Judit |
Madjarski jezik i knjizevnost |
cetvrtak |
7.3O-8.15 |
2ITM |
po dogovoru |
|
Szikora Judit |
Madjarski jezik i knjizevnost |
cettvrtak |
18.45-19.25 |
1КUM |
po dogovoru |
|
Ligija Vlček |
biologija, ekologija i zaštita životne sredine |
sreda |
14:20-15:5 |
2ITS, 1DSS, 1TVS, 1TDS |
po dogovoru |
|
Holo Imre |
Osnove elektrotehnike II dopunska nastava |
utorak, četvrtak |
po dogovoru |
2ITM, 2ERM,2TMM |
po dogovoru |
|
Holo Imre |
Osnove elektrotehnike II dopunska nastava |
utorak, četvrtak |
po dogovoru |
2ITM, 2ERM,2TMM |
po dogovoru |
|
Stefanović Gorana |
Fizika |
Četvrtak, petak |
Po dogovoru (6. I 5. Čas) |
1TКS, 1TDS, 1VVS, 1TVS |
Po dogovoru |
|
Stefanović Gorana |
Fizika |
Petak |
14:20-15:05 |
2ERS 2ITS |
Po dogovoru |
|
Stojan Čegar |
matematika |
petak |
17:05-17:50 |
3trs |
po dogovoru |
Gugl učionica |