Szombaton, 2023. május 20-án az 1973-ban diplomázott ET-42 osztály tanulói az 50. évforduló alkalmából osztálytalálkozót tartottak az Ivan Sarić Műszaki Iskolában. Az intézmény nevében Vojnić Horváth Ildikó iskolapszichológus köszöntötte az osztályt, majd rövid ismertetőt adott a Műszaki Iskolában zajló jelenlegi oktatói-nevelői munkáról, a képzési profilokról, majd az iskola nevében szerény ajándékkal kedveskedett az egykori diákoknak. Az osztályfőnöki órát dr. Jeges Zoltán, az osztály egykori tanára tartotta, mivel az osztályfőnök, Gyulai Nelli 2019-ben elhumyt. Egyperces gyászszünettel adóztak az elhunyt tanárok és diáktársak emlékének, majd egyenként beszámoltak az eltelt 50 év eredményeiről, kudarcairól. Ezek végkicsengése: nem volt ez egy rossz generáció, nincs miért szégyenkezniük.