Iskolánk részt vett a CNC gépek programozásának regionális versenyén (Északi régió – Vajdaság), melyet szombaton, április 9-én, Újvidéken tartottak a Műszaki Tudományok Karán.

Tanulóink szép eredményt értek el:

Abazi Mario (4KUS)  1. hely, marás  – CAD/CAM programozás kategória  (mentor Huszár Csilla)

Kuić David (4KUS)  2. hely , eszterga – kézi programozás kategória (mentor Huszár Csilla)

Jegdić Anđela (4KUS)  3. hely , marás – kézi programozás kategória (mentor Huszár Csilla)

Srdanović Stefan (4KUS) 3. hely , eszterga – CAD/CAM programozás kategória (mentor Pék Zoltán)

Cvrkušić Nikola (3KUS) 4. hely , eszterga – kézi programozás kategória (mentor Huszár Csilla)

Hičik Miloš (4KUS) 4. hely , marás  – CAD/CAM programozás kategória  (mentor Pék Zoltán)

Az országos versenyre, melyet április végén Belgrádban tartanak, Abazi Mario és Kuić David jutottak  tovább.

Az iskolák versenyében II. helyezést értünk el.