A 3ITM osztály tanulóinak lehetősége nyílt betekintést nyerni a Studio Present cég munkájába. Házigazdáink, Dávid, Sara és Viktor a következő témákról beszélt nekünk: melyek a legújabb programozási trendek, milyen elvárásai vannak a munkaadónak, hogyan néz ki egy állásinterjú, milyen előtudásra van szüksége egy programozónak, illetve, hogy milyen szakmai gyakorlati lehetőségek vannak a cégben. Betekintést nyerhettünk az irodákba és megnéztük a többi helyiséget is, valamint kimerítő választ kaptunk minden kérdésünkre. Harmadikosaink megbizonyosodtak róla, hogy jó úton járnak és hogy kifizetődő a szorgalmas tanulás és munka. Nagy mosollyal az arcukon, önbizalommal telve és új célokkal vezérelve tértek vissza az iskolapadba.

A látogatást a következő tanárok vezették: Búcsú Ottó, Holló Dóra és Lengyel Sándor