Csütörtökön, október 13-án iskolánk napját ünnepeltük. Az eseményen megbizonyosodhattunk arról, hogy zenélni és röpülni ugyanaz. Iskolánk diákjai, tanárai és a vendégek megemlékeztek Ivan Sarićról. Az ünnepség színvonalát emelték vendégeink, a szabadkai tamburazenekar az autentikus dalaikkal. A gyönyörű este koordinátora Jasmina Marić. Ismét büszkék lehettünk az iskolánkra.

Büszkék vagyunk kolléganőnkre, Szabó Cibolya Teréz magyar nyelv és irodalom szakos tanárnőre, aki az idén megkapta az Ivan Saric-dìjat. Ezzel a kitüntetéssel már hatodszor jutalmazzuk iskolánk  munkatársait, eredményes munkájukért.

Szabó Cibolya Teréz beszéde…