Történelmet írt 1910-ben Ivan Sarić,  amikor a levegőbe emelkedett saját  készítésű repülőgépével a szabadkai lóverseny pályán. Rá emlékezve tartjuk október 16-án az iskolanapot. Az ünnepi műsort idén is ezen a napon tartottuk, hétfőn, októben 18-án pedig a Diákparlament által szervezett programok zajlottak.

A tanulók szerepet cseréltek a tanárokkal és az iskola vezetőségével. A Minecraft számítógépes játékban elkészíthették   az iskolaépület  virtuális makettjét, megmutathatták zenei tehetségüket. A GamesGuru szervezésében videójátékokkal szórakozhattak, aki  mejutalmazta a legeredményesebb versenyzőket.

Az első emeleti előtérben Forgó Loretta (4ITM)  Az élet szép című pillanatképeiből készült kiállítást nézhettük meg.

A hétfői iskolanap jó hanguladban telt el.

FOTOGALÉRIA…