2021 április 10-én tartották a szabadkai Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnáziumban a körzeti magyar anyanyelvi versenyt.

Iskolánk két tanulója is jelen volt a körzeti versenyen: Bognár Emese (4 ITM) és Sebastian Áron (4 TMM).

A negyedik osztályosok közül – csak a végzős generáció részére szervezték meg a körzeti szintű versenyt, amelyen a községi versenyről továbbjutott tanulók vehettek részt, és iskolánk tanulói ismét remekül teljesítettek, hiszen az I. helyet Sebastian Áron (4TMM) szerezte meg, aki a lehetséges 20-ból 17,90 pontszámot ért el, a III. helyezett: Bognár Emese (4 ITM) lett, 15,90 ponttal.

Elért eredményeikkel mindketten jogot szereztek a köztársasági versenyen való részvételre, melyre májusban kerül sor.

A tanulók felkészítője Szabó Cibolya Teréz magyartanárnő.