Diákjaink újra brillíroztak a Neumann programtermék versenyen

1. szeptember 24-én került megrendezésre a XVIII. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny vajdasági elődöntője. A verseny legfőbb célja a tehetséges és kreatív tanulók és ötleteik felkutatása és támogatása. Az Ivan Sarić Műszaki Iskolát a következő tanulók képviselték: Tóth Zsolt (4ITM), Kökény Szabolcs (4ITM), Milodanović Ivan (3ITS) és Popović Miloš (4ITS). Diákjaink sikeresen bemutatták a munkáikat és kiemelkedő eredményt értek el a saját kategóriájukban. Zsolt és Szabolcs első és negyedik helyezést ért el az “Alkalmazói programok” kategóriában. Ugyanebben a kategóriában Szabolcs második, míg Miloš harmadik helyezést ért el. Ivan negyedik lett a “Megépített automata berendezés és vezérlése” kategóriában. Diákjaink gazdagították ismereteiket, új ismeretségekre tettek szert és pozitív benyomásokkal telve tértek haza.

Gratulálunk a díjazott diákjainknak és a mentoraiknak!