2021. január 21-én tartották meg a szabadkai Svetozar Marković Gimnáziumban az Implom József Helyesírási Verseny vajdasági elődöntőjét.

E megmérettetésen iskolánkat két tanuló képviselte: Bognár Emese (4 ITM) és Sebastian Áron (4 TMM).

A verseny két részből állt: tollbamondásból és feladatlap kitöltéséből.

Mindketten több mint tisztességes helyesírási készségről tettek tanúbizonyságot.

Iskolánk tanulói közül Sebastian Áron (4 TMM) második helyezett lett, míg Bognár Emese (4 ITM) a kilencedik helyet szerezte meg.

A vajdasági elődöntőből hatan jutottak tovább – köztük iskolánk tanulója, Sebastian Áron (4 TMM) is – akik február végén, 25-e és 27-e között a Kárpát-medencei döntőn is megmérettetnek. A verseny vagy Gyulán kerül megszervezésre, vagy online formában valósul meg.

A tanulók felkészítője: Szabó Cibolya Teréz magyartanárnő.