Március és április folyamán látogattuk meg az általános iskolákat, hogy a leendő középiskolások jobban megismerkedhessenek a beiratkozási tervvel, valamint az oktatási prfilokkal és irányzatokkal, amelyek a következő tanévre vonatkoznak; ismeretet szerezhettek a tanintézményünkben folyó életről és munkáról. A nyolcadikos diákok prezentáció útján juthattak a szükséges információkhoz, amelyek mindhárom képzési terület minden oktatási profiljára vonatkoznak. Módjukban állt kérdéseket feltenni, és meghallgatni iskolánk végzős tanulóinak tapasztalatait. Szabadkai és Szabadka környéki általános iskolákat látogattunk meg, ahogyan jártunk a magyarkanizsai és a bácsfeketehegyi oktatási kiállításokon is. Iskoláink képviselőinek alkalma nyílt arra, hogy bemutatkozzanak a Continental cégben, ahol diákjaink egy része a gyakorlati oktatást valósítja meg. Az említett látogatásokon az iskola szakszolgálata, a tanárainak és diákjainak egy csoportja vett részt.

Az oktatási kiállítást április 19-én 10.00 és 18.00 óra között tanintézményünk tornatermében szervezik meg, és mindazok számára, akik még nem választottak foglalkozást, kitűnő alkalom lesz arra, hogy többletinformációhoz jussanak.