Kompanija IVAŠPED doo iz Subotice donirala je Tehničkoj školi „Ivan Sarić “ viljuškar nosivosti 2000 kg i vrednu opremu, namenjenu za realizaciju stručnih predmeta na području rada saobraćaj, prvenstveno na obrazovnom profilu vozač motornih vozila. Uz primopredaju viljuškara i opreme, predstavnik IVAŠPEDA-a, Branislav Farago je učenicima saobraćajnih obrazovnih profila završnih razreda, održao predavanje na temu bezbednost i zaštita na radu u oblasti saobraćaja i ovom prilikom podelio svoja bogata stručna iskustva. Saradnja kompanije IVAŠPED doo i Tehničke škole „Ivan Sarić“ je donacijom podignuta na viši nivo i ovim putem još jednom izražavamo zahvalnost što nam je IVAŠPED partner u kvalitetnom obrazovanju učenika.