Управа

Директор

Жељко Рајчић
+381 24 551 972
direktor@tehnickaskolasubotica.edu.rs
Канцеларија I-22

Помоћници директора

Лила Старек
Милка Аврамовић
+381 24 553 129
pomocnici@tehnickaskolasubotica.edu.rs
Канцеларија I-20

Службе

Педагог/психолог

Педагог: Наташа Павловић, Мирјана Пајић
Психолог: Илдико Војнић Хорват
+381 24 552 031 локал 22
strucna_sluzba@tehnickaskolasubotica.edu.rs
Канцеларија I-23

Организатор практичне наставе

Загорка Арадски Ивановић
Соња Маравић
organizator@tehnickaskolasubotica.edu.rs
Канцеларија I-21

Секретар

Татјана Томић – Лице за заштиту података о личности
sekretar@tehnickaskolasubotica.edu.rs
Канцеларија I-27

Библиотекар

Љиљана Церовац
Просторија: UP42

Финансије

Славица Ћуковић
Весна Перовић
+381 24 524 094
racunovodstvo@tehnickaskolasubotica.edu.rs
Канцеларија I-29

Администрација

Ангелина Бураи, Ева Јанковић
referent@tehnickaskolasubotica.edu.rs

Канцеларија: I-28

Тел: 024/525-114

Светалана Вујевић, Веронка Андрашић
svetlana097097@gmail.com
Канцеларија: I-21

Наставно особље

Електростручно веће

Алач Јожеф
Алаћан Јолан
Бабић Ирена
Бајић Силвиа
Борош Золтан
Бучу Ото
Бујић Чаба
Холо Дора

Холо Имре
Хорвацки Данијел
Хорват Љиљана
Киш Бернадет
Крмпотић Никола
Мандић Данијел
Мишколци Стипан
Орос Андреа

Пеић Т Емил
Перчић Драго
Петровић Драган
Пинтер Фрањо
Рожа Жолт
Шарић Ненад
Секошан Дорина
Секошан Валентина

Шимон Харгита
Сокол Андраш
Шолак Зоран
Стричевић Јасмина
Товаришић Драган
Вранић Бојан
Вукомановић Александра

Машинско стручно веће

Бенак Геза
Биач Габор
Брезовац Недељко
Чавић Ђура
Червик Тамаш
Чикош Шандор

Ердеди Јанош
Хусар Чила
Лисак Ласло
Марки Дарко
Марковић Витомир
Милинковић Јово

Молнар Тибор
Нађ Тибор
Павловић Ивана
Пек Золтан
Перпауер Виктор
Шимић Драгана

Шмит Роберт
Стантић Грго
Старек Лилла
Такач Тибор
Тот Роберт
Загорац Жарко

Саобраћајно стручно веће

Балаша Ђезе
Бојанић Весна
Девић Ромео
Ђуричић Драгана
Јенеи Золтан

Кочмар Шандор
Леовац Гордана
Мајсторац Ђорђе
Маравић Дмитар
Молнар Г Емеше

Молнар Г Тибор
Перме Алојзија
Пертић Славица
Станишић Иванка
Трајковић Синиша

Влаховић Звонко
Војнић Х. Илдико
Војнић Т Александра

Актив друштвених наука и физичког васпитања

Арадски И Загорка
Асталош Хајналка
Аврамовић Милка
Балинт Ирен
Барат Г Гергељ
Бодић Kристијан

Бориловић Предраг
Дакић Срђан
Ђачић Јелена
Ђурић Александар
Халапи Дора
Ковач Роберт

Ковачев Ирена
Лобода Соња
Маравић Соња
Марић Јасмина
Пантелић Срђан
Ристић Силвија

Рончевић Сњежана
Штрака Андреа
Такач Б Корнелиа
Трапарић Зоран
Вуков Зоран

Актив језика

Балажевић Гордана
Берић П Снежана
Блажек Ерика
Боровић Светозар
Јањатовић Вера

Јелачић Мирослав
Јевтић Ивана
Кртинић Дијана
Кулић Светлана
Мора Регина

Родић Маја
Родић Владимир
Сабо Ц Терез
Сикора Јудит
Стијеповић Љиљана

Тахири Јасмина
Тиквицки Јадранка
Васић Милица

Актив математике и природних наука

Андраши Мелинда
Буквић Јасмина
Чегар Стојан
Хорак Силвија

Јелачић Божидарка
Јеличић Ружа
Млађан И Данијела
Немчев Сузана

Пап Х Ерика
Сарић Г Ђенђи
Савић Ненад
Срђеновић Радослава

Сударевић Ирена
Такач Хелга
Танасин Александра

Ненаставно особље

Брезовац Звонко
Бураи Геза
Цвијановић Верица
Галић Марија
Хеђаљаи Естера
Хевер Едит
Киш Харгита

Ковач Гордана
Лак Светлана
Лангов Славица
Ласло Јосип
Месарош Илона
Милановић Гордана
Момковић Снежана

Нађ Илонка
Параг Љиљана
Пеић Аранка
Подманицки Ђурђинка
Пузић Маринко
Шабић Елвира
Савин Татјана

Секереш Зита
Скендеровић Антун
Славуљ Мирко
Тот Злата