У понедељак, 20. децембра, у оквиру активности Тима за каријерно вођење и саветовање, школу су посетили наши бивши ученици, сада студенти друге године Факултета техничких наука у Новом Саду, Ксенија Бараковић и Алекса Стевановић. Они су уз све своје обавезе успели да прихвате позив и дођу да покушају да помогну садашњим матурантима при доношењу одлуке о будућем школовању. Са нашим ученицима су поделили своја студентска искуства али и сећања на дане када су били у њиховој матурантској кожи и размишљали шта и како даље, након завршетка школе. Саветовали су их како да се припреме за успешно полагање матуре и пријемног испита, а и упутили их у разлике међу смеровима на свом факултету.
По мишљењу наших матураната, било је ово једно квалитетно и корисно дружење које би вредело уприличити с времена на време.