Naša škola učestvovala je na regionalnom  (regija Sever – Vojvodina) takmičenju iz programiranja CNC  mašina koje je održano u subotu 9. aprila u Novom Sadu na Fakultetu tehničkih nauka.

Naši učenici postigli su lepe rezultate:

Mario  Abazi (4KUS)  1. mesto u kategoriji CAD/CAM  programiranja glodalice  (mentor Čila Husar)

David  Kuić (4KUS)  2. mesto u kategoriji ručnog programiranja struga (mentor Čila Husar)

Anđela Jegdić (4KUS)  3. mesto u kategoriji  ručnog programiranja glodalice (mentor Čila Husar)

Stefan Srdanović (4KUS) 3. mesto u kategoriji CAD/CAM programiranja struga (mentor Zoltan Pek)

Nikola Cvrkušić (3KUS) 4. mesto u kategoriji ručnog programiranja struga (mentor Čila Husar)

Miloš Hičik (4KUS) 4. mesto u kategoriji CAD/CAM programiranja glodalice (mentor Zoltan Pek)

Na republičko takmičenje, koje će se održati krajem aprila u Beogradu, plasirali su se Mario Abazi i David Kuić.

U takmičenju škola, naša škola je osvojila 2. mesto.