У току марта и априла реализоване су посете основним школама, како би се ученици будући средњошколци боље упознали са планом уписа односно образовним профилима и смеровима за наредну школску годину, као и са животом и радом наше школе. Ученици осмаци су се путем презентације упознали са свим потребним информацијама везаним за образовне профиле, на сва три подручја рада. Такође су могли да постављају питања и да послушају искуства наших ученика, завршних разреда. Посећено је неколико градских и приградских основних школа, као и сајмови образовања у Кањижи и Фекетићу. Представници наше школе имали су прилику да се презентују и представе и у фабрици “Continental” , у којој наши ученици обављају практичну наставу. Поменуте посете реализовали су представници педагошко-психолошке службе, наставници и ученици.

Сајам образовања у нашој фискултурној сали биће одржан 19. априла, од 10.00. до 18.00. часова и за све оне који још увек нису одабрали будуће занимање, ово ће бити одличан начин да се додатно информишу.